Budynki usługowe

Wizualizacja hospicjum Sosnowiec

Koncepcja salonu samochodowego Mazda

Projekt przedstawia koncepcję funkcjonalno-przestrzenną salonu samochodowego marki Mazda. Zaprojektowana została część reprezentacyjna, biurowa oraz warsztat z lakiernią.

Lokal usługowy z częścią mieszkalną Sosnowiec

Budynek wielorodzinny oraz pawilon Sosnowiec

Zaprojektowano budynek mieszkalny wielorodzinny oraz pawilon handlowy w Sosnowcu. Budynek wielorodzinny cechuje się tym, że poza ciekawą, prostą ale jednocześnie nowoczesną elewacją jest niezwykle praktycznym projektem. Zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanym metrażu od tych niewielkich po większe kilkupokojowe mieszkania. Do każdego lokalu zaprojektowana została komórka lokatorska. pawilon handlowy natomiast posiada kilka różnych wielkościowo lokali które mogą być zaadaptowane na dowolne cele. Parking prywatny znajdować się będzie za budynkiem wielorodzinnym oraz przy pawilonie - na potrzeby użytkowników pawilonu oraz gości.

Praca dyplomowa pałac Gwoździany

Aby Twoje wnętrza były nie tylko funkcjonalne, ale również piękne i dopasowane do Twojego stylu życia, zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty na projekt wnętrza. Jesteśmy doświadczonymi architektami, który z pasją tworzą unikalne projekty, które spełniają najwyższe standardy estetyki i funkcjonalności.

W naszej pracy stawiamy na dokładną analizę potrzeb i preferencji moich klientów, aby móc stworzyć projekt idealnie dopasowany do ich stylu życia i gustu. Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje projektowanie wnętrza, wizualizacje w formie 2D i 3D oraz koordynację prac wykonawczych. Współpracujemy tylko z najlepszymi wykonawcami, aby mieć pewność, że każdy projekt jest realizowany zgodnie z ustalonymi standardami jakości.

Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą mieć unikalne wnętrza, które pozwolą im w pełni cieszyć się swoim domem. Jeśli szukasz projektu, który będzie spełniał Twoje oczekiwania, a jednocześnie będzie funkcjonalny i estetyczny, to zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy wnętrze, które będzie idealnie odpowiadało Twoim potrzebom i stylowi życia.