Domy jednorodzinne

Dom jednorodzinny Trzebinia

Budynek mieszkalny jednorodzinny zaprojektowany w Trzebini. To już drugi budynek dla naszego klienta. Budynek zaprojektowano jako nowoczesny, parterowy. Przy budynku znajduje się sporej wielkości działka z ogromnym potencjałem. Klienci preferujący zadaszony, zacieniony taras. Kolorystyka budynku spokojna, z elementami klinkieru oraz drewna. Stolarka okienna zaplanowana w kolorze drewna.

Dom jednorodzinny Chorzów Świerkowa

Ten projekt budynku mieszkalnego jednorodzinnego zlokaizowanego w Chorzowie na Plantach nie od początku miał być taki duży. Wraz z przygotowywaniem koncepcji inwestorzy doszli do wniosku że potrzebują bardziej przestrzennych pomieszczeń. Z uwagi na ograniczony metraż działki oraz inne uwarunkowania ograniczające nasze możliwości projektowe udało się nam stworzyć optymalny projekt, uwzdględniający wszystkie wymagania i potrzeby klientów. Budynek jest ciekawy, nowoczesny, przestronny i w sposób maksymalny praktyczny. Zadowoleni klienci są w trakcie budowy, a my tworzymy obecnie projekt wnętrz co niezmiernie nas cieszy.

Dom jednorodzinny Szałsza

Dom w Szałszy zaprojektowałam dla klientów, którzy od początku wiedzieli, że nie chcą typowego budynku. Dodatkowo plan miejscowy obowiązujący na tym terenie nie do końca był nam przychylny. Nie obyło się bez długiej batalii urzędniczej, którą finalnie udało się wygrać na korzyść inwestorów. Budynek z przerwanym dachem dwuspadowym i przewiązką parterową. Nad wyższą częścią budynku znajduje się jeszcze poddasze do zaadaptowania :)

Dom w zabudowie szeregowej Sosnowiec

Projekt zespołu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zalesionej okolicy w dzielnicy Zagórze w Sosnowcu. Domki zaprojektowano jako niewielkie powierzchnie posiadające ok. 115m2 powierzchni mieszkalnej, posiadające otwartą strefę dzienną posiadającą kuchnię, salon i jadalnię, ozdobne schody jednobiegowe prowadzące do prywatnej części domu z pokojami sypialnianymi.

Dom jednorodzinny Boguchwałowice

Przedstawiam Państwu projekt domu jednorodzinnego o nietypowej i nieszablonowej formie, zlokalizowany w malowniczych Boguchwałowicach. Przy projektowaniu budynku skupiliśmy się na zaspokojeniu oczekiwań inwestorów, którzy chcieli czegoś wyjątkowego i unikalnego. Dlatego postanowiliśmy przysłonić część elewacji frontowej budynku warstwą ziemi, aby stworzyć przestronny i prywatny taras od strony tylnej. Efektem tego rozwiązania jest nie tylko oryginalny wygląd budynku, ale również znakomite warunki do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Z niecierpliwością czekamy na zakończenie realizacji tego projektu.

Dom jednorodzinny Dąbrowa Górnicza Pogoria

budynek jednorodzinny zlokalizowany jest przy Pogorii w Dąbrowie Górniczej. Posiada prostą, minimalistyczną formę. Wnętrze budynku cechuje przestronność oraz otwarta strefa dzienna, która łączy w sobie salon, kuchnię oraz jadalnię. Szczególną ozdobą jest antresola otwarta na salon, którą można z łatwością zaaranżować według własnych potrzeb. Schody jednobiegowe stanowią zarówno funkcjonalny element, jak i piękny element dekoracyjny salonu.

Dom jednorodzinny Katowice wersja 2

Dom jednorodzinny Katowice

Domy w zabudowie bliźniaczej Sosnowiec Zagórze

Zaprojektowaliśmy zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Sosnowcu w zielonej części dzielnicy Zagórze. Nowoczesne wnętrza o praktycznym rozkładzie z przeznaczeniem na sprzedaż bardzo szybko zyskały uznanie u oglądających i równie szybko znalazły nowych lokatorów. Budynki pierwotnie miały posiadać płaskie dachy jednak ostatecznie zastosowaliśmy dachy z okapami i poprzez aneks do pozwolenia na budowę udało się sprawnie zatwierdzić zmianę w konstrukcji.

Dom jednorodzinny Psary

Kilka lat temu zaprojektowaliśmy nowoczesny, energooszczędny budynek jednorodzinny w Psarach. Pracę z klientami rozpoczęłam od wyboru odpowiedniej działki budowlanej. Nasza koncepcja została bardzo dobrze przyjęta przez klientów, a po kilku kosmetycznych zmianach uzyskaliśmy pozwolenie na budowę. Projektujemy zawsze z myślą o zrównoważonym rozwoju, dlatego w tym przypadku zastosowaliśmy rozwiązania energooszczędne, dzięki którym budynek zużywa mniej energii, a co za tym idzie - koszty eksploatacji są niższe. Nowoczesna architektura oraz wykorzystanie energooszczęsnych rozwiązań pozwoliły nam na stworzenie wyjątkowego budynku który już od kilku lat cieszy swoich lokatorów.

Elewacja domu jednorodzinnego Sosnowiec Milowice

Przedstawiamy przykład zaprojektowania elewacji w istniejącym budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Budynek został ocieplony, a elewacja stała się nowoczesna i ciekawa. Z uwagi na ograniczony budżet nie mieliśmy możliwości większej ingerencji w budynek, jednak uważamy, że zmiana jest znaczna. Najważniejsze jest dla nas, że klientka jest bardzo zadowolona.

Dom w zabudowie szeregowej Kraków

Dom jednorodzinny Sosnowiec Kolonia Wągródka

Nad koncepcją tego budynku myśleliśmy chwilę, analizując różne przypadki dachów i rozmieszczenia pomieszczeń. Dom znajduje się na dużej malowniczej działce, wgłąb zabudowań, dlatego możliwości było wiele. Finalna koncepcja jest ciekawa, odważna i elegancka, a przy tym funkcjonalna.

Dom jednorodzinny Ruda Śląska

Budynek mieszkalny jednorodzinny w Rudzie Śląskiej. Budynek zaprojektowano z klasycznnymi elementami takimi jak boniowanie czy sztukateria, kolor jasny, pastelowy. Z tyłu budynku, od strony południowej zaplanowano wygodny taras, częściowo zadaszony. Budynek zabezpieczony został na szkody górnicze ze względu na swoją lokalizację i warunki terenowe.

Dom jednorodzinny Sosnowiec Milowice

Jeden z kilku budynków zaprojektowanych w dzielnicy Milowice. Duży, przestronny budynek zaprojektowany wg indywidualnych potrzeb inwestorów. Projektując musieliśmy znaleźć “złoty środek” pomiędzy oczekiwaniami jednej i drugiej strony. Dom zaprojektowany jako energooszczędny/pasywny budynek w technologii lekkiego szalunku traconego Ekolit.

Dom w zabudowie bliźniaczej Sosnowiec

Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - budynki zlokalizowano w Sosnowcu. Inwestor postanowił wybudować dom dla siebie i dom na sprzedaż. Budynek miał być prosty, klasyczny, ze sporym przeszkleniem od strony salonu. W każdym budynku zlokalizowano garaż wbudowany w bryłę budynku, na parterze zaprojektowano strefę dzienną - kuchnię, jadalnię i salon z wyjąciem na przydomowy taras, a na piętrze 4 pokoje do rożnej aranżacji, ze wspólną łazienką. Pokoje zlokalizowane od południowego zachodu posiadają również wyjście na taras/balkon.

Dom jednorodzinny Rogoźnik

Dom zaprojektowano w Rogoźniku dla bardzo sympatycznej pary spodziewającej się powiększenia rodziny. Koncepcja tego budynku jest dość nietypowa, ponieważ posiada on 3 różne kąty nachylenia dachu. Budynek zlokalizowano w bardzo malowniczej okolicy, w niedalekiej odległości od budynku znajduje się las. Duże przeszklenie znajduje się w pomieszczeniu salonu z aneksem kuchennym i jadalnią. Widok z tarasu musi być bardzo odprężający.

Dom jednorodzinny Czeladź Lawendowa

Projekt domu jednorodzinnego zaprojektowany w Czeladzi. Budynek nowoczesny, parterowy z częściowo użytkowym poddaszem. Budynek cechuje zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. W projekcie rozdzielona została strefa publiczna od prywatnej również na parterze, gdize zlokalizowana została główna sypialnia, zapewniając tym samym komfort mieszkańcom. Budynek posiadał kilka bardzo różnych koncepcji, ponieważ inwestorzy nie do końca byli zdecydowani czy wolą dom bardziej parterowy czy piętrowy oraz jaki typ dachu preferują. Finalnie udało się znaleźć złoty środek i strorzyć idealny projekt który często jest wskazywany przez nowych klientów jako ten, który chcieliby wskazać jako swoją inspirację.

Dom jednorodzinny Sosnowiec Milowice

Dom jednorodzinny Świętochłowice

Ten budynek mieszkalny jednorodzinny zaprojektowany został dla bardzo wymagającej pary bardzo przedsiębiorczych i ambitnych osób. Wiemy też, że w budynku zamieszkają już minimum we troje. Budynek zaprojektowany został nowocześnie i funkcjonalnie, zgodnie z wymaganiami Inwestorów. W pokojach zaprojektowane dodatkowe garderoby, a główna sypialnia posiada swoją prywatną, dodatkową łazienkę. Sporej wielkości taras przydomowy będzie zapewne miejscem organizacji nie jednego spotkania towarzystkiego.

Dom jednorodzinny Imielin

Prezentujemy projekt budynku jednorodzinnego w Imielinie, który zaprojektowaliśmy z myślą o naszych wymagających klientach. Budynek o prostej, nowoczesnej formie, z użytkowym poddaszem, idealnie spełnia ich potrzeby i oczekiwania. Pomagaliśmy klientom w wyborze odpowiedniej działki, następnie zaplanowaliśmy nie tylko architekturę budynku, ale również jego wnętrze, tak aby każde pomieszczenie było funkcjonalne i komfortowe. Po pięciu latach od zakończenia prac, cieszymy się, że nasi klienci mogą cieszyć się swoim nowym domem, a my mamy przyjemność dodać ten projekt do naszego portfolio.

Aby Twoje wnętrza były nie tylko funkcjonalne, ale również piękne i dopasowane do Twojego stylu życia, zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty na projekt wnętrza. Jesteśmy doświadczonymi architektami, który z pasją tworzą unikalne projekty, które spełniają najwyższe standardy estetyki i funkcjonalności.

W naszej pracy stawiamy na dokładną analizę potrzeb i preferencji moich klientów, aby móc stworzyć projekt idealnie dopasowany do ich stylu życia i gustu. Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje projektowanie wnętrza, wizualizacje w formie 2D i 3D oraz koordynację prac wykonawczych. Współpracujemy tylko z najlepszymi wykonawcami, aby mieć pewność, że każdy projekt jest realizowany zgodnie z ustalonymi standardami jakości.

Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą mieć unikalne wnętrza, które pozwolą im w pełni cieszyć się swoim domem. Jeśli szukasz projektu, który będzie spełniał Twoje oczekiwania, a jednocześnie będzie funkcjonalny i estetyczny, to zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy wnętrze, które będzie idealnie odpowiadało Twoim potrzebom i stylowi życia.