o nas

Nasz zespół

Paulina

Paulina Wachnik

Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej. Prywatnie uwielbia majsterkować, tworzyć, słuchać dobrej muzyki, a urlop wybiera się najchętniej do Hiszpanii. Doświadczenie zdobywała pracując w niewielkiej pracowni projektowej. Od początku wiedziała, że chciałaby założyć własną. W pracy dokładna, dociekliwa, lubi nowe wyzwania i kocha projektować. W 2016 roku otworzyła Pracownię Architektoniczną Wachnik Studio, którą rozwija do dziś.

Anna Sosińska

Absolwentka Politechniki Śląskiej i Wyższej Szkoły Technicznej. Prywatnie pasjonatka tańca, lubi muzykę latino i dobre jedzenie. Uważa że otaczająca nas przestrzeń powinna być funkcjonalna i estetyczna, a elementy które ją tworzą powinny być wykonane z należytą starannością. Kreując przestrzeń dba przede wszystkim o jej użyteczność i wizualną harmonię.

ania

Wiktoria Grzechnik

Absolwentka Architektury na Politechnice Śląskiej. W wolnym czasie Wiktoria uwielbia odkrywać nowe miejsca na całym świecie, dzięki czemu zyskuje inspiracje do tworzenia oryginalnych projektów. Ponadto, jej zamiłowanie do kultury japońskiej wyraża się w fascynacji japońską kuchnią. Aktualnie Wiktoria wspiera nasze biuro projektując kreatywne i funkcjonalne wnętrzae

ela

Elżbieta Przybylska

Studentka Wyższej Szkoły Technicznej. Prywatnie…. W Wachnik Studio wspiera nas przy tworzeniu kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań we wnętrzach.

O naszej pracowni

Pracownia architektoniczna WACHNIK STUDIO skupia wokół siebie architektów oraz projektantów wnętrz, dla których architektura jest czymś więcej niż tylko pracą. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem, uważnie słuchając wymagań naszych klientów.

Tworzymy architekturę współczesną wpisującą się w konkretne miejsce i czas. Projektujemy obiekty o różnej wielkości, od mebli, przez wnętrza, domy, biurowce, do założeń urbanistycznych. Nasze projekty wynikają z starannej analizy kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego, kulturowego oraz potrzeb i wytycznych klienta.

Kluczowym dla nas zadaniem jest stworzenie założenia zgodnego z Państwa oczekiwaniami, oraz budżetu planowanej inwestycji. W procesie projektowym szczególną wagę przykładamy do relacji z klientem, terminowości oraz rzetelności opracowywanej dokumentacji, tak by etap realizacji przebiegł pomyślnie i bezproblemowo. Chcemy, aby nasza praca wywoływała pozytywne emocje a projektowane przez nas przestrzenie posiadały ponadczasowy walor estetyczny, a przy tym były funkcjonalne.

Projektowanie obiektów funkcjonalnych oraz unikalnych estetycznie jest podyktowane wiedzą, doświadczeniem i talentem jaki posiadamy. W naszym biurze wiemy, jak istotna jest nie tylko przyjazna współpraca, ale także profesjonalizm. Jesteśmy do państwa dyspozycji w trakcie trwania całego procesu inwestycyjnego, począwszy od koncepcji, poprzez projekty wykonawcze, aż po realizację. Współpracujemy z zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

Założycielem pracowni projektowej jest mgr inż. arch. Paulina Wachnik, członek Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Doświadczenie z zakresu projektowania architektonicznego zdobywała pracując już na początku studiów w Sosnowieckiej pracowni projektowej. Wpisana na listę członków Śląskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

CO NAS WYRÓŻNIA

  1. Wyróżnia nas ponad 13 lat doświadczenia w projektowaniu budynków
  2. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi specjalistami takimi jak projektanci branżowi, nasze biuro dysponuje potencjałem umożliwiającym realizację kompleksowych projektów
  3. Zajmujemy się małymi i dużymi inwestycjami
  4. Załatwiamy wszelkiego rodzaju niezbędne formalności i uzgodnienia dla uzyskania pozwolenia na budowę
  5. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, dobieramy zespół branżystów spośród stałych współpracowników w celu uzyskania najlepszych efektów pracy
  6. Profesjonalną dokumentację projektową tworzymy za pomocą legalnego oprogramowania (Archicad, Gstarcad i inne)

Naszą misją jest tworzenie wysokiej jakości architektury, dbając jednocześnie o zadowolenie naszych Klientów. Staramy się, by projekt harmonizował z otoczeniem oraz był funkcjonalny. Projektujemy w zgodzie z wytycznymi naszych Klientów, również tymi dotyczącymi ekonomicznej budowy. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i zawsze dbamy o optymalne rozwiązania.

NASZA MISJA

Aby Twoje wnętrza były nie tylko funkcjonalne, ale również piękne i dopasowane do Twojego stylu życia, zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty na projekt wnętrza. Jesteśmy doświadczonymi architektami, który z pasją tworzą unikalne projekty, które spełniają najwyższe standardy estetyki i funkcjonalności.

W naszej pracy stawiamy na dokładną analizę potrzeb i preferencji moich klientów, aby móc stworzyć projekt idealnie dopasowany do ich stylu życia i gustu. Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje projektowanie wnętrza, wizualizacje w formie 2D i 3D oraz koordynację prac wykonawczych. Współpracujemy tylko z najlepszymi wykonawcami, aby mieć pewność, że każdy projekt jest realizowany zgodnie z ustalonymi standardami jakości.

Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą mieć unikalne wnętrza, które pozwolą im w pełni cieszyć się swoim domem. Jeśli szukasz projektu, który będzie spełniał Twoje oczekiwania, a jednocześnie będzie funkcjonalny i estetyczny, to zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy wnętrze, które będzie idealnie odpowiadało Twoim potrzebom i stylowi życia.