Dobry architekt Katowice i nie tylko

Posiadanie własnego miejsca na ziemi to gwarancja jedynej w swoim rodzaju stabilizacji. Niewiele jest tak przyjemnych uczuć jak te, których doznajesz, powracając do swego azylu po długim i wyczerpującym dniu. Zaplanowanie domu to niezwykle istotny proces, do którego warto odpowiednio się przygotować. W końcu większość rozwiązań będzie służyć nam przez wiele długich lat lub aż do momentu ewentualnej przeprowadzki. Co zrobić, by wizja domu marzeń stała się rzeczywistością, łącząc w sobie funkcjonalność i imponujące walory estetyczne? Jeśli planujesz wybudować swój dom na Śląsku np. w Katowicach, Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej bądź w jakimkolwiek innym miejscu, doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z usług dobrego architekta!

Doświadczenie i wiedza – cechy dobrego architekta Katowice

Szukasz architekta z Katowic lub okolic? Nasza siedziba znajduje się w pobliskim Sosnowcu. Działamy głównie na terenie Śląska i to właśnie tam mieści się nasze biuro projektowe, którego zaletą jest kompleksowość świadczonych usług. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt architektoniczno - budowlany, który sporządzimy, bazując na uzyskanych od Ciebie informacji i oczekiwań, którymi się z nami podzielisz. Zapraszamy mieszkańców Katowic i okolic do skorzystania z usług naszego architekta! Dołożymy wszelkich starań, byś otrzymał zarys nieruchomości idealnie dostosowanej do Twoich potrzeb i gustu. Wierzymy, że dobry architekt (Katowice, Sosnowiec i okolice) pomaga w urzeczywistnieniu najgłębszych pragnień co do własnego zakątka, godząc oczekiwania z realiami, a marzenia co do estetyki z funkcjonalnością. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym z etapów pracy, co pozwala na osiągnięcie rezultatów satysfakcjonujących dla obu stron. Nasi architekci w Katowicach zajmują się również przebudową, rozbudową i nadbudową istniejących już nieruchomości. Modernizacje i wszelkie zmiany planujemy z uwzględnieniem obecnej konstrukcji, aby całość była spójna i gwarantowała bezpieczeństwo i pełen komfort użytkowania. Posiadasz już gotowy projekt i pragniesz poczynić kroki niezbędne do jego realizacji? Zdobędziemy dla Ciebie pozwolenie na budowę poprzez wykonanie adaptacji.

Architekt Katowice - usługi dopasowane do klienta

Możesz nawiązać z nami współpracę także wtedy, gdy dopiero rozważasz podjęcie tej ogromnie ważnej decyzji, którą jest budowa domu. Zastanawiasz się, jak wyglądałoby Twoje wymarzone lokum? Programy graficzne, z których korzystamy, cechuje bardzo duży realizm. Dlatego jako architekci z sosnowieckiego biura projektowego Wachnik Studio stworzymy dla Ciebie specjalne wizualizacje, które nadadzą Twym marzeniom realne kształty i pomogą w dokonaniu wyboru. Realizowaliśmy projekty dla klientów z całego Śląska. Naszymi klientami są w szczególności mieszkańcy śląska i małopolski - Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górnczej, Będzina, Czeladzi, Mysłowic, Psar, Imielina a także Chrzanowa, Olkusza i okolic. Możesz również skorzystać z usługi, którą jest przeprowadzenie inwentaryzacji. To przydatna opcja zwłaszcza wtedy, gdy planujesz wystawienie nieruchomości na sprzedaż. Nasi architekci dokonają wizji lokalnej i precyzyjnych pomiarów budynku, na ich podstawie sporządzając dokumentację techniczną stanu faktycznego. Posiadasz pytania, wątpliwości lub chcesz skonsultować swoje pomysły z profesjonalistami? Liczysz na fachowe doradztwo? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej

ARCHITEKT KATOWICE – JAKIE PROJEKTY WYKONUJEMY?

Przede wszystkim, jako profesjonalni architekci (Katowice, Sosnowiec i nie tylko) wykonujemy projekty, które cechują się szczegółowością, rzetelnością, a także pasją. Obejmują one zarówno budynki mieszkalne, tak jedno-, jak i wielorodzinne, budynki handlowe, a także usługowe.

Dokonujemy przebudowy i rozbudowy istniejących nieruchomości, jak również ich termomodernizacji, inwentaryzacji, zmiany sposobu użytkowania, wystawiamy ekspertyzy oraz opinie techniczne. Tworzymy wizualizacje oraz adaptacje gotowych projektów. Pomożemy Ci zdecydować, jaka opcja będzie dla Ciebie najlepsza – projekt gotowy czy indywidualny. Gwarantujemy, że dopracujemy go w każdym szczególe.

Długoletnie doświadczenie w zawodzie architekta (Katowice i cały Śląsk) pozwoliło nam znacznie poszerzyć nasze umiejętności i wiedzę. Do każdego zlecenia podchodzimy ze świeżym umysłem, chcąc wydobyć z projektu czy budynku pełnię potencjału. Często proponujemy rozwiązania nowoczesne, na miarę 21-szego wieku, mające na celu zwiększenie komfortu użytkowania nieruchomości oraz udoskonalenie jej funkcjonalności.

Z tego względu nasi architekci działający na terenie Katowic i całego województwa są w stanie zaprojektować w sposób kompleksowy domy energooszczędne, pasywne, a także zaproponować optymalną technologię, dzięki współpracy z producentami systemów energooszczędnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami!

Zamów nasz newsletter!