Biura projektowe na Śląsku

Podjąłeś decyzję i chcesz wybudować dom. Od czego zacząć? Od znalezienia działki? Od wybrania projektu? Najlepszym wyborem w tym przypadku jest wybór dobrego Architekta! Wybór biura projektowego, które miałoby przygotować projekt i poprowadzić Cię przez wszystkie formalności z tym związane z pewnością nie jest łatwym wyborem. Idealne biuro projektowe to takie, w którym architekci cechują się nie tylko doskonałą wiedzą oraz umiejętnościami technicznymi, ale również są nastawieni na indywidualną współpracę z klientem oraz chęcią dopasowania wszelkich rozwiązań do indywidualnego zamówienia. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie najważniejsze szczegóły, które potem łączą się w całość tworząc projekt wymarzonego domu. Te szczegóły i detale o których zawsze marzyłeś to jest właśnie to, co determinuje ostateczny wygląd Twojego domu. Idealnego domu dla Ciebie. Biuro Projektowe Wachnik Studio ma swoją siedzibę na śląsku, w Sosnowcu. Świadczymy usługi projektowe w najbliższej okolicy, na śląsku, w województwach sąsiednich a nawet na drugim końcu kraju. Odległość nie przeszkadza nam ani nie ogranicza nas w pracy nad ciekawymi i idealnie dopasowanymi domami dla naszych klientów. Zaufało nam spore grono osób, które zamieszkało już w swoich domach. Znaczną grupą klientów są właśnie osoby z polecenia, z czego jesteśmy niesamowicie dumni.

Czym charakteryzuje się biuro projektów na Śląsku Wachnik Studio?

Oferta biura projektowego Wachnik Studio wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, który chciałby zbudować nowy dom oraz również dla klienta, który planuje przebudować budynek już istniejący. Każda inwestycja związana ze wznoszeniem nowego budynku lub ingerencją w konstrukcję wiąże się z szeregiem formalności jakie powinniśmy uzyskać. Jesteśmy w stanie przeanalizować dla Ciebie wybraną działkę, oszacować możliwości projektowe, wykonać projekt, uzyskać wszelkie pozwolenia budowlane, nadzorować budowę, wykonać projekt wnętrza, zieleni a nawet zaprojektować basen. Pomagamy na każdym etapie projektowym. Wypełniamy za Ciebie dokumenty. Służymy fachowym doradztwem technicznym. Nasze biuro projektowe wychodzi naprzeciw klientom oczekującym kompleksowej obsługi projektowej inwestycji. Stawiamy na współpracę i profesjonalizm. Projekty indywidualne są drogą do realizacji niepowtarzalnej inwestycji dopasowanej specjalnie do potrzeb klienta i pod konkretny teren inwestycyjny. Natomiast projekt przebudowy, nadbudowy lub rozbudowy domu musi być dopasowany do już istniejącej budowli. Może stać się jego znakomitym dopełnieniem i nowoczesnym dodatkiem. Warto również pamiętać o osobach, które zdecydowały się zakupić gotowy projekt budowlany. Dla takich osób architekci w biurze Wachnik Studio dokonają potrzebnej analizy oraz zaadoptują projekt do działki i uzyskają pozwolenie na budowę. A może chciałbyś zobaczyć, jak Twój dom będzie wyglądał, zanim jeszcze zostanie zbudowany? Nic prostszego. Projektowa wizualizacja 3d którą przygotowujemy w naszym biurze projektowym pozwoli Ci w pełni zobaczyć Twój przyszły dom. Dzięki wizualizacji przekonasz się, czy wybrane elementy i kolorystyka są odpowiednie i czy do siebie pasują i jak budynek komponuje się na działce.

Jakie jeszcze usługi może zaproponować nasze biuro projektowe na Śląsku?

Często się zdarza, że niestety nie posiadamy dokumentacji dotyczącej istniejącego budynku, w którym planujemy rozbudowę, przebudowę, nadbudowę lub zmianę sposobu użytkowania. W takich wypadkach konieczne będzie sporządzenie inwentaryzacji stanu istniejącego. W zależności od zamierzeń projektowych architekt określi zakres inwentaryzacji niezbędny do realizacji inwestycji. Inwentaryzacja budynku jest również przydatna przy planowaniu termomodernizacji. Oszacowanie grubości przegród budowlanych takich jak ściany oraz rodzaju materiału z jakiego została wykonane są bardzo przydatne przy sporządzaniu audytów energetycznych oraz projektowanych charakterystyk energetycznych budynku. Dzięki dokładnej analizie jesteśmy w stanie oszacować jakiego materiału użyć Budowa domu oraz inne inwestycje budowlane związane z jego przebudowaniem to na pewno duże wyzwanie. Biuro projektowe na śląsku cechuje bogate doświadczenie w pracy nad projektami architektoniczno - budowlanymi. Przy wyborze architekta zwróć uwagę na to, który zespół projektowy wzbudza jest otwarty na Twoje marzenia i plany oraz wszelkie sugestie. Zawsze możemy wypracować alternatywę po to, abyś był zadowolony z wyniku podjętych działań.

Skontaktuj się z nami!

Zamów nasz newsletter!