Projektowanie domów na Śląsku

Nasze biuro projektowe zajmuje się projektowaniem budynków mieszkalnych i komercyjnych przede wszystkim na śląsku. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którzy planują wyprowadzkę z ciasnego mieszkania lub planują stworzenie budynku spełniającego wszystkie wymagania o jakich marzą, w którym będą mogli wygodnie i komfortowo mieszkać. Oferujemy fachową pomoc w doborze rozwiązań, które będą praktyczne, dostosowane do aktualnych trentów, estetyczne jak również ekonomiczne. Przy projektowaniu staramy się zawrzeć wszystkie wskazówki oraz wytyczne omówione na indywidualnych konsultacjach z architektem. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie budynek, który będzie całkowicie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Projektowanie domów Śląsk - projekty stworzone na potrzeby inwestorów

Zaufaj naszym specjalistom. Nawiązując współpracę z nami masz gwarancję, że współpracujesz z najlepszymi. Nasze biuro projektowe jest wielokrotnie polecane przez klientów którzy już skorzystali z naszych usług – a takie polecenia są dla nas najcenniejsze, bo to dla Was, drodzy klienci jesteśmy. Dobrze zaprojektowany budynek powinien być w pełni dostosowany do klientów, do specyfiki ich życia, pracy, pasji, rodziny i planów życiowych. Budynek, który często jest ogromnym wyzwaniem dla klienta, zarówno finansowym jak i czasochłonnym, powinien być dostosowany do warunków terenowych, stron świata, powinien być ponadczasowy, praktyczny, przyszłościowy. To Ty decydujesz, w jakim kierunku podążasz i jaki powinien być Twój wymarzony dom. Nasze projekty zawierają w sobie wszystkie najważniejsze elementy, w tym nowoczesne rozwiązania techniczne i funkcjonalne. My jesteśmy po to by pomóc zrealizować marzenia. Martwisz się ilością formalności przy projekcie, później budowie? Nie ma takiej potrzeby. Na konsultacjach projektowych zrobimy dokładną analizę możliwości projektowych na Twojej działce, poprowadzimy Cię przez wszystkie formalności, pomożemy wypełnić wnioski, druki, pisma niezbędne do realizacji projektu. Wskażemy, co trzeba będze załatwić, lub zrobimy to w Twoim imieniu. Jeśli nie przepadasz za wizytami w urzędach, na pewno spodoba Ci się współpraca z naszym biurem projektowym. Jedyne, co będziesz musiał zrobić, to sprawdzić zgodność dokumentów ze stanem faktycznym i wytycznymi oraz złożyć stosowne podpisy. Chętnie zajmiemy się w Twoim imieniu uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy oraz uzyskamy pozwolenie na budowę dla Twojej inwestycji. Współpracujemy z szeregiem specjalistów którzy są gotowi zająć się całością inwestycji. Potrzebujesz geodety, geologa, kierownika budowy, a może ekipy budowlanej? Chętnie zorganizujemy spotkanie z architektem wnętrz, architektem zieleni. Potrzebujesz audytora energetycznego? A może szukasz sprawdzonego dostawcy wentylacji mechanicznej, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła? Zadzwoń, zapytaj, na pewno pomożemy.

Płaskie czarno białe rysunki to dla Ciebie za mało? - sprawdź projekty domów Śląsk

Projektowanie budynków to nie tylko proste kreski i płaskie rysunki. Każdy zaprojektowany budynek możemy zbudować w 3d, ubrać w realne kolory, pokazać z każdej strony. Możesz zobaczyć jak na zdjęciu, jak będzie wyglądać Twoje ogromne przeszklenie w salonie, kominek w jadalni, jak będzie kształtował się Twój wydawałoby się skomplikowany dach. Będziesz mógł przekonać się, czy wybrana kolorystyka wygląda wystarczająco satysfakcjonująco. Masz ograiczone możliwości finansowe i interesują Cię przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania? Pokażemy Ci, co jesteś w stanie wykonać stosunkowo tanim kosztem. Interesuje Cię wykonczenie na wysokim poziomie oraz wykorzystanie materiałów wyższej klasy? Pozwól, że przygotujemy propozycję która będzie dostosowana do wysokich wymagań. Nawet jeśli nie masz wyobraźni przestrzennej, wykorzystując nowoczesne oprogramowanie jesteśmy w stanie pokazać Ci Twój wymarzony, zaprojektowany budynek jeszcze przed jego wybudowaniem. Planujesz przebudowę? Chcesz zmienić swój prosty, nudny bądź chaotyczny budynek nie do poznania? Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom – przekonaj się sam.

Skontaktuj się z nami!

Zamów nasz newsletter!